17/09
2023

EuDDC Neuvic (Fr)
sędzia: Regina Bachmann (D)

SEZAMKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CACS, ZWYCIĘZCA EUDDC 2023 !!!


16/09
2023

CACIB Targu Mures (Ro)
sędzia: Peter Friedrich Berchtold (A)

ROZMARYN z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CAC, CACIB, BOB


09/0910/09
2023

Wystawa Klubowa & Specjalistyczna, Dobieszków (Pl)
sędziowie: Martina Kucerova (Cz), Manuel Martinez (Es)

Z KUŹNI NAPOLEOŃSKIEJ - NAJLEPSZA HODOWLA WSZYSTKICH KOLORÓW KLUBU 2023 !!!
MAJERANEK Z KUŹNI NAPOLEOŃSKIEJ - NAJLEPSZY REPRODUKTOR KLUBU 2023 !!!
RACUCH z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Otwartej - I dosk., CWC
OREGANO z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC, Zwycięzca Klubu 2023, BOS
MAJERANEK z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Honorowej - I dosk., I-BEST IN SHOW KLASY HONOROWEJ
SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Młodzieży - I dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2023
PESTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC
ROZMARYN z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Otwartej - II dosk.
RZEŻUCHA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - II dosk
RZODKIEWKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC, Zwycięzca Klubu 2023, BOB, III-BIS

Z KUŹNI NAPOLEOŃSKIEJ - NAJLEPSZA HODOWLA WSZYSTKICH KOLORÓW WYSTAWY SPEC. 2023 !!!
RACUCH z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Otwartej - I dosk., CWC
OREGANO z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC, Zwycięzca Wystawy Specjalistycznej 2023
SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CWC
ROZMARYN z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Otwartej - II dosk.
ŁUT SZCZĘŚCIA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC
RZODKIEWKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC, Zwycięzca Wystawy Specjalistycznej 2023, BOS, I-BEST IN SHOW BOS




20/08
2023

CAC Beauceire (Fr)
sędzia: Gabriel Stibel

SEZAMKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Otwartej - I dosk., CAC, BOB


20/08
2023

CWC Białystok (Pl)
sędzia: Alicja Mech (Pl)

RURKA-Z-KREMEM z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Otwartej - I dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka, BOB - NOWY CHAMPION POLSKI !!!


19/08
2023

CAC Beauceire (Fr)
sędzia: Jelena Radulovic

STRACCIATELLA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CAC, BOB


13/08
2023

CACIB Sopot (Pl)
sędzia: Ivo Ingraffia (It)

PESTO z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC, Naj. Dorosły Pies, CACIB, Zwycięzca Polski 2023
SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Młodzieży - I dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2023, Naj. Junior
RZODKIEWKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka, CACIB, Zwycięzca Polski 2023 BOB, IV-BEST OF GROUP !!!


12/08
2023

CACIB Sopot (Pl)
sędzia: Ferenc Gröschl (Hu)

PESTO z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC, Res.CACIB
SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CWC, Res.CACIB
RZODKIEWKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka, CACIB, BOB


05/08
2023

CWC Warszawa (Pl)
sędzia: Katarzyna Adamus-Fiszer (Pl)

OREGANO z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC, Naj. Dorosły Pies, BOS
SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka, BOB, II-BEST OF GROUP !!!


28/07
2023

CACIB Opole (Pl)
sędzia: Stephen Kinsella (Irl)

SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka, CACIB, BOB


23/07
2023

CACIB Częstochowa (Pl)
sędzia: Vladimir Piskay (Sk)

SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CWC, Res.CACIB


02/07
2023

CWC Szczytno (Pl)
sędzia: Alicja Mech (Pl)

SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka, BOB


18/06
2023

Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (bez tytułu) - Olsovec, Czechy
sędziowie: Jose Garcia Abad (Es), Magdalena Hiltbrunner (Ch) Andrzej Szutkiewicz (Pl)

SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Młodzieży - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior, I-BEST IN SHOW JUNIOR !!!
ROZMARYN z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CAC
RZODKIEWKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CAC, BOB, I-BEST IN SHOW !!!


17/06
2023

Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich - Olsovec, Czechy
sędziowie: Jose Garcia Abad (Es), Magdalena Hiltbrunner (Ch) Milan Stourac (Cz), Andrzej Szutkiewicz (Pl)

Z KUŹNI NAPOLEOŃSKIEJ - NAJLEPSZA HODOWLA WSZYSTKICH KOLORÓW KLUBU CZESKIEGO 2023 !!!
SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Młodzieży - I dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Czech 2023, Naj. Junior, I-BEST IN SHOW JUNIOR !!!
ROZMARYN z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CAC, Zwycięzca Klubu Czech 2023, BOS
RZODKIEWKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CAC, Zwycięzca Klubu Czech 2023


04/06
2023

CHAMP DE FRANCE Dijon (Fr)
sędzia: Gerard Mignot (Fr)

SEZAMKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Młodzieży - I/4 dosk., Naj. Junior, J-CACIB, Junior Latin Winner 2023

03/06
2023

CACIB Dijon (Fr)
sędzia: Anna Bogucka (Pl)

SEZAMKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Młodzieży - I dosk., Naj. Junior, BOB


03/06
2023

CWC Gostynin (Pl)
sędzia: Marek Lewandowski (Pl)

SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Młodzieży - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior, BOB, IV-BEST IN SHOW JUNIOR


20/05
2023

CWC Będzin (Pl)
sędzia: Krzysztof Kradziecki (Pl)

SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Młodzieży - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior, BOB


06/05
2023

Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich - Bojna, Słowacja
sędzia: Robert Jakopac (Hr)

ROZMARYN z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CAC
RZODKIEWKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CAC, Zwycięzca Klubu Słowacji 2023, BOS - NOWY CHAMPION SŁOWACJI !!!


29/04
2023

CACIB Bydgoszcz (Pl)
sędzia: Wanda Kotik (Pl)

SZNYTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Młodzieży - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior
PESTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka, CACIB, BOS - NOWY GRAND CHAMPION POLSKI !!!


02/04
2023

CWC Choceń (Pl)
sędzia: Alicja Mech (Pl)

RUKOLA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka, BOB


19/03
2023

CWC Pruszków (Pl)
sędzia: Tatjana Urek Jipping (SIo)

RACUCH z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Otwartej - I dosk., CWC, Naj. Dorosly Pies, BOB
RURKA-Z-KREMEM z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka, BOS


11/03
2023

CWC Nowy Dwór Mazowiecki (Pl)
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (Pl)

RUKOLA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka, BOB


12/02
2023

CACIB Gliwice (Pl)
sędzia: Janusz Opara (Pl)

RURKA-Z-KREMEM z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CWC, Res.CACIB
PESTKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Championów - I dosk., CWC


29/01
2023

Duo CACIB Brno (Cz)
sędzia: Wanda Kotik (Pl)

RZODKIEWKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CAC, CACIB, BOB

28/01
2023

Duo CACIB Brno (Cz)
sędzia: Joao Vasco Pocas (P)

RZODKIEWKA z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Pośredniej - I dosk., CAC, CACIB, BOB, I-BEST OF GROUP


07/01
2023

CACIB Gdynia (Pl)
sędzia: Fabrizio la Rocca (It)

PESTO z Kuźni Napoleońskiej - w Klasie Otwartej - I dosk., CWC, Naj. Dorosly Pies, CACIB, BOB




Archiwum: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011
2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003

⇐ powrót

JOANNA MRÓZ GABRYSIAK
hodowla z Kuźni Napoleońskiej
ul. Modlińska 6, 05-101
Skierdy, POLSKA

tel.kom. +48.603.529.914
e-mail: jmgabrysiak[at]gmail.com


© Copyright & Design by Klaudia Karłowicz
Only for Joanna Mróz Gabrysiak
® All Rights Reserved *2016*